Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Ráj oříšků

 

\"dobrejitro.cz\"

 


Aktivity » Ostatní

Nebuďme kyselí, buďme zdraví, štíhlí, veselí

Solenice pod přehradou Orlík

Nenásilně se můžete zbavit přebytečných kil.

Očistíte se, nabijete energií, vědomostmi. Naučíte se lehké cvičení, relaxovat, doplňovat energii pomocí moxy, automasáž k vyrovnání energie, cviky na zvládnutí stresových situací a třeba si i něco namalujete.

 

Ubytování v jedno a dvoulůžkových pokojích v rodinném penzionu u Anny v Solenicích pod Orlickou přehradou . www.ubytovanisolenice.cz
Lektorky: Mgr. Hanka Synková: Byla jsem tlustá - a napsala jsem o tom knížku. Jsem, jaká jsem. I vy budete, jaké a jací chcete být. Nebuďme kyselí, buďme zdraví. To je titulek další mé knížky i výzva pro nás všechny. Jak nám překyselení škodí, jak souvisí s tloušťkou, jak se odkyselit? To vše se dozvíte se na kurzu. Poradím, budete-li chtít naslouchat, ochutnávat a taky se trochu hýbat. Dokážete leccos - když si dovolíte být sami sebou, a taky trochu dětmi, které jsou schovány v nás.

Františka Janečková: Věnuji se coachingu, léčitelství a malování mnoho let. Většinu svého života ( 35let) jsem působila ve Francii a nyní mám svou klientelu i v Čechách. Žiji naplno a raduji se právě teď v tomto okamžiku. A když sklouznu do negativní emoce, jsem si toho okamžitě vědoma. Vždyť je to nepříjemné! Rychle se znovu naladím na RADOST.
Celý týden Vás budu doprovázet, abych vás podpořila, vedla a pomohla vám v transformaci vnitřních programů, které aktivují nadváhu. Najdeme příčinu problému a pak je vyhráno, přeprogramujeme staré vzorce a nahradíme novými. Zvolíte si nové životní postoje a budete žít s lehkostí. Během semináře bude mít každý účastník krátkou individuální konzultaci. Nechte se překvapit!